Sofya
sofyasahakyan111
Sofya·Мама дочки-младенца

Axjikner bari orr, erexes es erku angama luc a anum , menq el arestakanbenq utum (( et karoxa vtangavor a vor Lucuma?? te vochinch

1

Комментарии

sofyasahakyan111
Sofya·Мама дочки-младенца

orva mej @ndanrapes tarber 2 ic 3 angam bayc chi luche es erek mi angam er arel jrik u esor 2 angam

Нравится Ответить
an.aramyan.86
Anush·Мама дочки-младенца

Orva mej Knereq qani angam a anum? U miayn arhestakana utum?

Нравится Ответить
sofyasahakyan111
Sofya·Мама дочки-младенца

An es erku angancan@ mnacacic tarbervuma ..

Нравится Ответить
anah1t
Anah1t·Мама сына (2 года)

Впитывается в памперс? В этом возрасте неец чи вор пинда линум

Нравится Ответить