Галина
kuljoveka
Галина·Мама сына (1 год)

Дівчата, хочемо прописати дитину в Києві. А допомогу на дитину як переоформити? Куди звертатися, пенсійний фонд? Чи вона, все одно буде приходити?

Комментарии

airhammer
Кристина·Мама сына (2 года)

Не надо ничего переоформлять

Нравится Ответить
juliann_07
Juliann D·Мама дочки (2 года)

Все равно будет приходить

Нравится Ответить