Vahata.N
nataliavahata
Vahata.N·Мама сына (1 год)

У кого проблемна шкіра, чим рятуєтесь? Вже замучили ці висипи :(

2

Комментарии

nastenyka
Anastasia·Мама дочки (1 год)

Попробуйте проверить печень.. Может проблема изнутри.

Нравится Ответить
nataliavahata
Vahata.N·Мама сына (1 год)

Я думаю, що це скоріше всього на гормональному фоні, так як більшість висипи йдуть перед і під час критичних.Просто шукаю засіб який швидко покращує шкіру при такій проблемі

Нравится Ответить
yastaysha
Анастасия·Мама двоих (младенец)

У меня девочки заказывали серию с чайным деревом от высыпаний и проблемной кожи от Фармаси. Очень довольны остались.

Нравится Ответить
renata777
Renata·Мама двоих (младенец)

У ребёнка или у вас ?

Нравится Ответить
nataliavahata
Vahata.N·Мама сына (1 год)

У меня

Нравится Ответить
renata777
Renata·Мама двоих (младенец)

@nataliavahata, питание. Что вы кушаете? То отражает кожа, в основном

Нравится Ответить