Ірина
ira.bojko4444
Ірина·Мама сына-младенца

Привіт. Нам дев'ять місяців і ми спимо три рази на день. Це нормально?

2

Комментарии

ira.bojko4444
Ірина·Мама сына-младенца

Дякую.😊

Нравится Ответить
ch.0637813039
Алёна Стенина·Мама дочки-младенца

Мы до сих пор спим стабильно 2раза,а иногда и 3(просто коротких сна)🤷‍♀️😊

Нравится Ответить
dam
Таня ·Мама дочки (1 год)

Мы в 10перешли на один сон , у каждого свой режим !

Нравится Ответить
ira.bojko4444
Ірина·Мама сына-младенца

Дякую. Заспокоїли😊

Нравится Ответить
ira.bojko4444
Ірина·Мама сына-младенца

Значить все нормально.

Нравится Ответить
ira.bojko4444
Ірина·Мама сына-младенца

Ну як коли. Можем по пів часа, а можемо по два. Іноді щей четвертий раз перед спаням нічним.

Нравится Ответить
mimibb
Mimi·Мама дочки-младенца

Соня ваш хлопець))

Нравится Ответить
ira.bojko4444
Ірина·Мама сына-младенца

@alina2318 так мабуть😁

Нравится Ответить
ilona2509
Илона·Мама дочки (1 год)

Да, мы также спали

Нравится Ответить
eko.granuly
Кислородный порошок Германия ·Мама двоих (младенец)

а нам 5м і ми також спим 3р)

Нравится Ответить
katuanya
Екатерина·Мама дочки-младенца, беременна (5 нед.)

Огого вам повезло ,мы спим 1 раз в день 1,5-2,5 часа

Нравится Ответить