Марічка
mari4enka
Марічка·В ожидании первенца

А як долучитися до групи тих, хто народжує в січні? Дайте посилання, будь ласка

Комментарии

mari4enka
Марічка·В ожидании первенца

Їх аж 3?

Нравится Ответить
annaalexandrovna13
Anna·В ожидании первенца

Сама в шоке)))))Я думала, что наша одна)))))

Нравится Ответить
mari4enka
Марічка·В ожидании первенца

Дякую!

Нравится Ответить
toree
Виктория ·В ожидании первенца

ссылка

Нравится Ответить
annaalexandrovna13
Anna·В ожидании первенца

ссылка

Нравится Ответить
anetta27
Anna·Мама дочки (2 года), беременна (40 нед.)

ссылка

Велком 😉

Нравится Ответить