оляна
olichka13
оляна
post image

Девочки підскажіть який має бути прогестерон я нічого не розумію... на 22 день циклу?

Комментарии

olichka13

@ykki спасибо

Нравится Ответить
olichka13

@viktoriya_02_84 спасибо

Нравится Ответить
ykki
ykki·Мама дочки (4 года), беременна (12 нед.)

У вас он в норме

Нравится Ответить
viktoriya_02_84

Смотрите лютеиновую фазу. 1,83-23,9. У Вас норма

Нравится Ответить