Марина
marinochek
Марина ·Мама дочки-младенца

Девочки, посоветуйте хороший стульчик для кормления🙏🏼 какие у вас? Чем довольны/не довольны ?

Комментарии

parvocontentus.in
Инна·Мама дочки (1 год)

Чикко поли

Нравится Ответить
serebriannaya
Tania·Мама дочки (1 год)

Не нарадуюсь икеа, легко мыть, простой, ничего лишнего

Нравится Ответить
yulia_verya
Yulia·Мама сына-младенца

И у нас бемби, очень довольны 😊

Нравится Ответить
lena19021983
Елена Голуб·Мама сына (2 года)

И у нас Bambi очень довольны

Нравится Ответить
liliyagoncharuk
Лилия ·Мама двоих (младенец)

У нас Bambi M очень довольна

Нравится Ответить
vitasinairusya
Ирина·Мама двоих (1 год, 14 лет)

Чикко Поли меджик поменяла на Икеа. Надоел страшно. Громоздкий, мыть проблемно

Нравится Ответить
mukycb2016
Марина ·Мама сына (1 год)

Чіко, користуємося рік, клас!) Зрозуміла, що має бути обов'язково: між ніжками виступ, щоб не вилазив, так як не любить прив'язуватися; поки був манюсінький, важливо щоб спинка регулювалася!! Чохол, щоб мився легко, не тканевий. А ще в нас величезна корзина для іграшок, які допомагали відволікати під час їжі.

Нравится Ответить
inga_od
Инга·Мама сына-младенца

Пег перего прима папа зеро))

Нравится Ответить