Каріна Сайко
karina.saiko03
Каріна Сайко·В ожидании первенца
post image

Дівчата на мій термін животик не маленький? Бо всі вже замахали з питаннями, а чого такий маленький животик? Скільки місяців? І тд. Я вже сама почала накручуватись, бо через спеку їсти взагалі не хочеться, то придумала собі, що животик зменшується, а не росте🙄🤷🤦

8

Комментарии

sorokaanna
Анна·Мама дочки (1 год)

У меня такой же был. Ваще все шикарно. Радуйтесь, выглядите супер, а завистникам всем дули 😁

Нравится Ответить
karina.saiko03
Каріна Сайко·В ожидании первенца

@prostodarisha дійсно такий як в мене 😂 а я то думаю де вона вміщається там в мене

Нравится Ответить
karina.saiko03
Каріна Сайко·В ожидании первенца

@lady.rabchenuck дякую гарно, заспокоїли😘🤩

Нравится Ответить
razymnaya
Елена ·В ожидании первенца

Живот класс) у всех по разному, у меня вырос живот с 29-31.прилично. Бывает, такая структура тела, что много не набирает и живот не большой.

Нравится Ответить
galinavladimirovna1107
Галина·Мама сына (5 лет), беременна (30 нед.)

Ой радуйтесь! Меня задолбали вопросом когда рожать живот большой

Нравится Ответить
maniolochka
Maniolka·В ожидании первенца

Нормальний, точно не маленький)

В мене в 26 тижнів був живіт як наїжений))

А от з 30 почав так рости, що й не передати;)

Доречі, жор теж починається з 30-го)

Нравится Ответить
lady.rabchenuck
Ира Бабич·Мама дочки-младенца

Нормальний, гарненький животик!😊

Я коли йшла в декрет, то мені казали що я маленька, що підкупила лікарів аби швидше з роботи звалити, що ще далеко до 30 тижнів. На це я відповідала що там дівчинка а не слон (чекали донечку)

В кінці кінців народилася дюймовочка 50 см і 3130)

Тому не хвилюйтеся, все нормально, ще часу вистачає, животик підросте. Головне щоб ви себе добре і комфортно почували)))

Нравится Ответить