Людмила Щедрина
shedrina03
Людмила Щедрина·Мама двоих (2 года, 3 года)

Девчонки, кто летал в Турцию ( белек) в середине мая? Как плода? Море?

Комментарии

mamannika
Юлия ·Мама сына (2 года)

ми були в тому році ,море було хороше та не прям так і тепле ..а погода чудова ... я більше плавала в басейні - це був кінець квітня ,початок травня

Нравится Ответить
ic.saiko88
Ирина·Мама сына-младенца

Мы летали 31 мая, было так себе каждый день дождь после обеда.

Нравится Ответить
viso
Kote ·В ожидании первенца

Жарко, но море ещё холодное.

Нравится Ответить
yulya_21
Юля·Мама дочки-младенца

Я на Турцію не наважилась. Погода ще буде переменчива, море ще не прогрілося

Нравится Ответить