Svetka
svetkashu
Svetka·Мама дочки-младенца
post image

#8місяців #прикорм

Нам сьогодні 8 місяців, і тепер зробити фото задача не з легких)

Хочеться спробувати щось нове, коли ви вводили наступні продукти, і як дітки відреагували на них?

- фрукти(персик, абрикос, ківі, авокадо)

- овочі(червоний буряк, спаржа, перець)

- ягоди (малина, ожина, чорниця, суниця(є заморожені домашні, натурпродукт)))

- масло вершкове, оливкова олія?

І що може позитивно вплинути на наші какуні, з якими досі біда?((

11

Комментарии

svetkashu
Svetka·Мама дочки-младенца

@nonuk ні(( і після абрикоси, трішки сипануло зате(

Нравится Ответить
nonuk
ilona·Мама дочки (1 год)

@svetkashu, і ніяких змін після кролика?(

Нравится Ответить
svetkashu
Svetka·Мама дочки-младенца

@nonuk Я вже чекала твоєї відповіді))) ми кролика пробували вже двічі на тиждень, не кожен день, смакує їй)

Нравится Ответить
nonuk
ilona·Мама дочки (1 год)

Ківі ще не давала)) авокадо вчора. Персик, абрикос можна вже пробувати. Ягоди також після року дала і геть небагато-боюсь чомусь алергії, а справа дійсно в кількості, з двома ягодками організм може справитись, а з 5 уже ні. Як приклад. Це стосується всіх продуктів. Буряк з місяців 9-10, здається. Я почала м‘ясо з 8,5 - життя налагодилось))

Нравится Ответить
irinabubur
Савченко Ирина ·Мама сына-младенца

@svetkashu тогда не знаю 😣

Нравится Ответить
svetkashu
Svetka·Мама дочки-младенца

@irinabubur пробували, не дає ефекту, але я десь 30 мл дала, може це мало....нам дисбактеріоз лікар наша поставила за аналізами( тепер думаю що робити...

Нравится Ответить
svetkashu
Svetka·Мама дочки-младенца

@mozenkova ми тепер знімаємо міні відео))))

Нравится Ответить
kykysia85
Людмила·Мама двоих (младенец)

Персик, абрикос , киви в пюре с 6 мес.оливковое масло в супчик тоже где то с 6.5

Нравится Ответить
kykysia85
Людмила·Мама двоих (младенец)

Вводите кисломолочку и стул нормализуеться, мы сами только пришли в норму)))

Нравится Ответить
irinabubur
Савченко Ирина ·Мама сына-младенца

Абрикос сегодня дала попробовать с компота(всё пока ок) буряк давала совсем чуть-чуть , перец тоже,малину, оливковое давно едим, А так же уже едим сливочное , Слава Богу всё хорошо, начните делать кисломолочку, А отвар с чернослива не пробовали давать?

Нравится Ответить
mozenkova
Владислава Набухотная·Мама сына-младенца

Оо, мы тоже именно с 8 месяцев не может сделать нормально фото!)))

Нравится Ответить
svetkashu
Svetka·Мама дочки-младенца

@innabilan090680 дякую))

Нравится Ответить
innabilan090680
Samadhi·Мама двоих (1 год, 1 год)

Найкраще впливало кисломолочне:домашній йогурт та компот з сухофруктів.

Нравится Ответить
innabilan090680
Samadhi·Мама двоих (1 год, 1 год)

Червоний бюряк спробувала в рік- алергія виявилась, краще не поспішати. Перець, чорниця- тільки зараз. Масло олія-з 7ми. Фрукти тільки пюре, з 6. Свіжі не їдять.

Нравится Ответить