Анна Тодорова
anna.todorova9968
Анна Тодорова·Мама дочки-младенца

Добрый вечер! Девулички хочу купить малышке ниблер. Зубиков у нее еще нет. Какой купить? Посоветуйте плиз.

1

Комментарии

avillieva
Настя·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
avillieva
Настя·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
ul1ya
Юлия·Мама дочки (2 года)

были без ниблера )

Нравится Ответить
agergardt
Аніта Дубровець·Мама сына (2 года)

У нас був ну толку з нього не багато було)ну напевно для кого як

А так да,тільки силіконові бо сітка погано миється

Нравится Ответить
mvbaby
Maryna·Мама дочки (1 год)

Обов’язково силіконовий беріть, бо сіточка погано мається

Нравится Ответить
kristina_05.92
Tina·Мама дочки-младенца

Самый обычный -силиконовый

Нравится Ответить