Victoria
victoriavasyliv
Victoria·Мама сына (1 год)

Тема няні. Поділіть досвідом. Хто все ще в декреті але має няню?

Де ще можна залишити дитину від року коли потрібно по справах?

Просто я щ ним 24/7 і вже не можу, хочу когось для страховки

Чи можете порадити няню у Львові?

Комментарии

angelindisguise
Kate·Мама сына (2 года), беременна (32 нед.)

Знайшли няню?)

Нравится Ответить