Юля
mishatka08
Юля·Мама сына-младенца

Девочки, кто продаёт ботиночки демисезон р-р 18-19, (сейчас 10,5см), просто сидеть в коляске февраль-апрель,недорого?! 💰побросайте фото с ценами. Спасибо! ❤️

‼️‼️ вопрос закрыт.

1

Комментарии

sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)

@mishatka08, от і добре)

Нравится Ответить
mishatka08
Юля·Мама сына-младенца

@l.skripnik, @morskue, @vikylka94, спасибо всем ! Уже нашли)

Нравится Ответить
l.skripnik
Mila·Мама дочки-младенца

Ой, у вас мальчик) Не заметила

Нравится Ответить
l.skripnik
Mila·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
morskue
Александра ·Мама сына (1 год)

@l.skripnik мальчику?)

Нравится Ответить
morskue
Александра ·Мама сына (1 год)

У меня есть ботинки чёрные, размер 20 написан, позже могу сфоткать

Нравится Ответить
l.skripnik
Mila·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)

Ну як Вам сказати, не те щоб дуже.. на тепленький носочок супер. Вони 12,7 см. З ніжок не спадали.я теж хотіла купувати 18-19 р. , а потім вирішила що сенсу немає, через місяць-два вони маленькими будуть, доведеться купувати більші. Якщо він у Вас спочатку просто сидітиме, а піде десь літом, то це оптимальний варіант. Влітку бувають холодні дні і вечори. Вам їх вистачить до осені. Я Вас не умовляю, ви можете купити якісь інші, чи у когось іншого. Просто рекомендую, так як сама пройшла через таку ситуацію

Нравится Ответить
mishatka08
Юля·Мама сына-младенца

@vikylka94, спасибо, а когда 8мес было сыночку, сильно великИ были?

Нравится Ответить
sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)
стикер
Нравится Ответить
sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)
стикер
Нравится Ответить
sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)
стикер
Нравится Ответить
sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)
стикер
Нравится Ответить
sabvikylka
Виктория·Мама сына (1 год)

Ось наші шкіряні ботиночки виробник Франція. Але тут 20 р. Ми носили їх із 8 до 11 міс, спочатку просто в колясці в них сидів, потім ходив. Стан ідеальний, без дефектів...250 грн

Нравится Ответить