viktkiri
viktkiri
viktkiri·Мама двоих (младенец)

Привіт усім матусям!!!🙋‍♀️👄👠💄

У нас знову ФЛЕШ-МОБ!!!🎄🎄🎄

Всі питання в приват!!!

Хто хоче прийняти участь у передНоворічній акції?МИКОЛАЙ ДО НАС ПРИХОДИТЬ!Супер ідея флешмоба.пропоную і вам:зробіть подарунок одній дитині і ваша дитина у відповідь отримає по пошті багато-багато подарунків від самих різних людей

Як це працює:ви купляєте і висилаєте по вказаній вам адресі лише ОДИН(!!!) подарунок а ваша дитина після цього отримує багато подарунків від інших учасників(це вийде,якщо всі будуть дотримуватися простих правил)Країна проживання не важлива,навіть цікавіше обмінюватись подарунками із різних країн.

Одразу визначимо мінімальну вартість подарунка, хоча б 100 гривень, умаю це кожному під силу. Приєднуйтесь!!Цікаво отримати на МИКОЛАЯ багато різних подарунків:)) Умови скину, якщо зацікавило ставте +++

🎅🌲🌲🌲🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎅🌲🌲🌲🎁🎁🎁🎁🎁

Комментарии

yutana
Татьяна·Мама сына-младенца

+++

Нравится Ответить
marica81.ua
Марина·Мама двоих (1 год, 6 лет)

+

Нравится Ответить
oksana_22_11_
Оксана·Мама дочки (1 год)

+++

Нравится Ответить
_victoriia_
Виктория·Мама двоих (младенец)

+++

Нравится Ответить
lenochka16.03
балицкая елена·Мама дочки (8 лет), беременна (39 нед.)

+++

Нравится Ответить
nlyashenko
Natali·Мама сына-младенца

+++

Нравится Ответить
martha777
марта·Мама дочки-младенца

++++

Нравится Ответить