Надя
bugaenko1990
Надя ·Мама двоих (1 год, 4 года)

Девочки може у когось є непотрібні ботинки на хлопчика 22розміру прийму в дар.

Комментарии

katusha932008
Катя·Мама дочки-младенца

@nadiya.gordienko25, черные 14см, цветные 13.5см

Нравится Ответить
nadiya.gordienko25
Надія Гордієнко·Мама двоих (1 год, 12 лет)

@katusha932008 а по стельке сколько?

Нравится Ответить
katusha932008
Катя·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
katusha932008
Катя·Мама дочки-младенца
стикер
Нравится Ответить
katyshenciya
Кеті·Мама сына (1 год)

@bugaenko1990, ще кеди на меху 22 розмір 300 грн

Нравится Ответить
katyshenciya
Кеті·Мама сына (1 год)

@bugaenko1990, 350

Нравится Ответить
bugaenko1990
Надя ·Мама двоих (1 год, 4 года)

А яка ціна?

Нравится Ответить
katyshenciya
Кеті·Мама сына (1 год)

Є адідас оригінал ,але продають

Нравится Ответить