miya1994
solomiya1994r
miya1994·Мама двоих (1 год, 4 года)

Доброї ночі дівчатка

Скажіть може хтось давав своїм діткам лецитин,з якого віку його можна приймати,хочу дати доці якісь вітаміни,у інтернеті щось незрозуміло пише.

Комментарии

solomiya1994r
miya1994·Мама двоих (1 год, 4 года)

@zhadkoyulia дуже дякую)))

Нравится Ответить
zhadkoyulia
Юлия·Мама сына (2 года)

@solomiya1994r так и называется, Супрадин лецитин

Нравится Ответить
solomiya1994r
miya1994·Мама двоих (1 год, 4 года)

@zhadkoyulia як саме ці вітаміни називаються?

Нравится Ответить
zhadkoyulia
Юлия·Мама сына (2 года)

@solomiya1994r да, пол чайной ложки в день

Нравится Ответить
solomiya1994r
miya1994·Мама двоих (1 год, 4 года)

@zhadkoyulia ви даєте гель?

Нравится Ответить
zhadkoyulia
Юлия·Мама сына (2 года)

Даю лецитин от супрадин, по инструкции можно с года

Нравится Ответить