Любовь
bushanska_ya
Любовь·В ожидании первенца
post image

🙈🙉🐵

5

Комментарии

bushanska_ya
Любовь·В ожидании первенца

Да ,вчера ходила на первое УЗИ ) и консультацию врача )

Нравится Ответить
danilo.pilnik

всьо отлично 6 вересня на узи планирую ити)) и на учот до лікаря вже хочу ставати у вересні, ви вже були у лікаря??

Нравится Ответить
bushanska_ya
Любовь·В ожидании первенца

@danilo.pilnik, поздравляю )а как самочувствие у вас ?

Нравится Ответить
danilo.pilnik

у мене тоже фасолькаа));))

Нравится Ответить