Наталія
fine-star
Наталія·Мама дочки-младенца

у когось була алергія на хагіс для дівчаток, ми ними користувалися з 4 місяців.. А остання паска не пішла, змінювала памперси сходили прищики...а тепер знову зявилися

Комментарии

elen_sofi
Елена·Мама дочки (1 год)

Было, перешли на памперс актив беби, все гууд

Нравится Ответить