Today we ate at Olive Garden, my daughter has been wanting to go there for a year... it Cost $32 for 2 ppl 😱😳😂 but it was Delicious❣️ 😋
@rebeccathomas06, Hi 👋 oh wow dinner must cost a fortune 😂 my lunch was so expensive
Its so good! But we only go at lunch time! Way less people and it costs less! 😅
@veganlife, lol right me too.