naraaleqsanyan
·В ожидании первенца

Հղիության ընթացքում ինչ_որ դեղեր կամ վիտամիններ կան,որոնք պարտադիր բոլորդ ընդունել կամ ընդունու՞մ եք։Թ՞ե մարդ կա առհասարակ ոչինչ չի խմել

Комментарии

rimka593
RIMA·Мама дочки-младенца

Folattu kalci dyufaston

Нравится Ответить
naraaleqsanyan
·В ожидании первенца

Հըմ...հետաքրքիրա բժիշկս ինչա մտածում

Нравится Ответить
maneshka.ghazaryan
Mane Ghazaryan·В ожидании первенца

Es prenatal vitrumem hima xmum.minchev et folattuem xmel

Нравится Ответить
yanalya
Yana·Мама дочки-младенца

Es USA em, stex partadira vitaminner xmele , asumen lyuboy prenatal vitamin gneq aptekayic u xmeq, amboxj hxiutyan entacqum, daje unenaluc heto

Нравится Ответить
anah1t
Anah1t·Мама сына-младенца

дэ ереви энц дра амар ел нерсиц ен наел, индз 12 шаб. араджи ангам наел

Нравится Ответить
naraaleqsanyan
·В ожидании первенца

@anah1t 7 շաբաթականում էլ,10 ում էլ։Ես Ֆրանսիայում եմ։Էստեղ ինչ ասում եմ ասումա նորմալա,հղի ես

Нравится Ответить
anah1t
Anah1t·Мама сына-младенца

@naraaleqsanyan ерб ен узи арел? покр срокнери депкум ен имнаканум нерсиц наюм. андзамб индз 2 тарбер бжишк асел ен фолатту хмел, даже асел ен с момента планирования пить минчев 12 шабатакан.(вочми хндир чем унецел ворпес профилактика)

Нравится Ответить
naraaleqsanyan
·В ожидании первенца

@suzok Սյուզ հլը ճշտի էլի էդ ֆոլաթթուն նշանակե՞լ են իրան։Մեկ էլ Էխո որ անում են ներսից են ստեւգու՞մ իրան։Ինձ հենց առսջինից ներսիցա ստուգել,ոչ թե փորի վրայից

Нравится Ответить
naraaleqsanyan
·В ожидании первенца

@anah1t անալիզներ տվել էի,նայեց ասեց նորմալա

Нравится Ответить
anah1t
Anah1t·Мама сына-младенца

а анализы не назначила?

мек ел патасханерум ншек, ум вор патасханум ек,вор тесненк

Нравится Ответить
naraaleqsanyan
·В ожидании первенца

Էրեկ բժշկի էի,ոտքերիս թմրելու համար էլ ասեցի,միևնունա ոչինչ չնշանակեց։

Нравится Ответить
anah1t
Anah1t·Мама сына-младенца

фолиевую кислоту всем назначают пить ( дозировку и длительность приема решает врач), а остальное уже зависит от здоровья мамочки и от лечащего врача.Мой врач не была сторонником витаминов, назначала только пару раз по 10 дней

Нравится Ответить