Marta
marta3
Marta ·В ожидании первенца
post image

Всім привіт)Хочем брати коляску Аnex Sport ,хто має таку ,поділіться враженнями.Дякую😊

2

Комментарии

maru_tv
Марьяна·В ожидании первенца

О моя любов! Ше з перших днів вагітності закохалась в неї, тому також чекаю відгуків в приват, дякую)

Нравится Ответить
tan670
Tanya Solska·Мама дочки-младенца

калясочка класна, у мене така і дуже подобається)) легенька і люлька вмістка)) ☺

Нравится Ответить
alpieieva

Коляска, в тренде, очень красивая, но как по мне, люлька маловата, хотя многие очень ней довольны!!!

Нравится Ответить
mery.l
mery·В ожидании первенца

і мені нап будь-ласка, ми теж таку дивимось нашому карапузові

Нравится Ответить