Лера
lera1113
Лера·Мама сына-младенца
post image

7️⃣ місяців і 1️⃣4️⃣ днів в нас два зубчика🎉

8

Комментарии

lera1113
Лера·Мама сына-младенца

@tanichkapro, я б не сказала що прям дуже важко...ми нервові,в рот беремо все що попадеться на шляху,слюни рікою....вночі проснутися може і плакати,я давала заспокійливі і знеболюючі...але не поносимо і температури ще не було,надіюсь всі так повиходять

Нравится Ответить
tanichkapro
Танюшка·Мама дочки-младенца

Як ви зубки відбуваєте? Мучитесь чи тєрпімо?

Нравится Ответить