Elmira
elmirabila
Elmira·Мама дочки-младенца

Дівчатка підскажіть, у дитини алергія з'явилась, нових продуктів ніяких не вводила, але купила новий флакон еспумізану, даю систематично на ніч 25 капель, до цього на нього алергії не було, можливо комусь попався якісь не якісний? Можливо що якась партія не хороша?? Чи шукати іншу причину

Комментарии

elmirabila
Elmira·Мама дочки-младенца

@juli2016, дякую, спробую переглянути

Нравится Ответить
freedom3
Юлия·Мама троих детей

Можно и не вводить новые продукты, иногда аллергия бывает в накопительной форме. Проанализируйте ещё раз питание, сложно сказать не зная Вашего рациона

Нравится Ответить
elmirabila
Elmira·Мама дочки-младенца

@antonovamey, не можу виявити причину, перший раз алергія..все перебираю(

Нравится Ответить
mikados28

Да, вряд ли на него если уже ранее его давали.

Нравится Ответить
elmirabila
Elmira·Мама дочки-младенца

@juliette1988, дякую)

Нравится Ответить