Оля
kravetsolga
Оля·Мама сына (2 года), беременна (38 нед.)

Дівчатка привіт✌🏽🤗Скільки ваші малюки важили по узі в 36-37 тижнів?мені поставили 2900кг +- думаю чи не багато це🤔першого синочка народила 2460кг в 39 т)))то цей буде більшенькій)

3

Комментарии

slivki
Марьяна·В ожидании первенца

Не полных 38 нед -3340

Нравится Ответить
darina_dasha
Дарина·Мама дочки-младенца

36-37 весили 3кг, на 38 уже 3250, так и родились)

Нравится Ответить
firsttimemamasveta
Svetlana ·В ожидании первенца

2300-2600 нам в 36 недель намеряли

Нравится Ответить