Ольчик
gerasimolya
Ольчик·Мама сына-младенца

Девченки, мамочки... Подскажите что можно принять от боли в горле при грудном вскармливании? Кроме полоскания что то можно?

Комментарии

leoraleah
Алёна·Мама двоих (младенец)

Таблетки Исла

Нравится Ответить
lynxx
Ольга·Мама дочки (2 года)

Лисобакт

Нравится Ответить
gerasimolya
Ольчик·Мама сына-младенца

@zhenja, лизак как раз есть, почитаю попробую, спасибо

Нравится Ответить
gerasimolya
Ольчик·Мама сына-младенца

@happyphoto, дякую за інфрмацію)

Нравится Ответить
zhenja
Евгения·Мама двоих (младенец)

Лизак или хлорофилипт

Нравится Ответить
happyphoto

як тільки починає першити -лікар радив інгістол або інфлюцид. Їх можна при грудному. Мені дуже вони подобаюця і малючку головне не шкодять)

Нравится Ответить