Ирина
irina94518
Ирина·В ожидании первенца

Дівчата, Хмельницький HELP!!! не можу визначитись де і в кого народжувати((( де краще: Обласний перинатальний чи на Хотовицького??? з самого початку вагітності була впевнена, що піду до Притуляк, а зараз сумніваюсь, адже вона постійно дуже зайнята...як вирішити?!!😕

1

Комментарии

alin4ik22
Алина·В ожидании первенца

на хотовицького, жилко

Нравится Ответить
alina1oo3
Алина·В ожидании первенца

Областной, Паньков

Нравится Ответить
vanichka18
ИВАННА·В ожидании первенца

нє, я ще тоже думаю))

Нравится Ответить
vikki_12.09.
👑 Виктория 👑·Мама дочки-младенца

я в Якубовського - тож супер!!! сосідка по палаті КС в Молдаван - тож норм.

Нравится Ответить
irina94518
Ирина·В ожидании первенца

@vanichka18, є таке))) ти уже вирішила до кого?)

Нравится Ответить
allafmg
alla·В ожидании первенца

Я тільки в обласний)))

Нравится Ответить
vanichka18
ИВАННА·В ожидании первенца

Ірка, це я по ходу перепутала з Притуляк, бо Польовий це в районному))) беременний мозок - це капець))))

Нравится Ответить
irina94518
Ирина·В ожидании первенца

@mali222, @vanichka18 @galinkanovitska @sedletskaya.vika @iryna222 @stelmakhksno дякую за інформацію))) будемо думати)

Нравится Ответить
irina94518
Ирина·В ожидании первенца

@iryna222, звичайно шо більшість залежить від організму, але лікар керує тим процесом і якшо його не слухати то буде гірше)

Нравится Ответить
iryna222
Ирина·В ожидании первенца

@galinkanovitska, Притуляк хороший лікар, але від неї не залежить за скільки ти родиш, все залежить від організму жінки )))

Нравится Ответить
gnovitska
Галинка·Мама сына-младенца

Народжувала в Притуляк в обласному,подзвонила до неї(без знайомств),прийшли на прийом з чоловіком познайомились,в на наступний день вона приймала пологи.Лікар від Бога,знає свою справу,другу дитину теж тільки до неї піду.Якшо ви не любити сюсюканя то вам до неї,вона приємна,і чітко руководить процесом(народила за 4 год)

Нравится Ответить
stelmakhksno
Oksana Volska·Мама дочки-младенца

однозначно обласна, якшо не Притуляк(я народжувала в неї і дуже задоволена) то можна в Кропивницької чи в Панькова

Нравится Ответить
iryna222
Ирина·В ожидании первенца

Домовилась народжувати в обласному у Панькова ( пока лікарем дуже задоволена)

Нравится Ответить
sedletskaya.vika
Vika·Мама сына-младенца

А мої всі знайомі народжували на Хотовицького) хоч там і старіше обладнання, але більше кваліфікованих лікарів. Я взагалі їхала народжувати по швидкій

Нравится Ответить
vanichka18
ИВАННА·В ожидании первенца

мої всі знайомі родять в обласному в Польової, і не треба ніяких патологій, просто приходиш і домовляєшся,. одне не знаю чи зразу платити їй чи після родів))

Нравится Ответить
mali222

вообще говорят в обл.очень хорошо,все новенькое,но попасть туда не так просто,по моему там только с патологией рожают,а так только через знакомых.Да и на Хотовицкого можно хорошо родить,главное в хорошие руки попасть)

Нравится Ответить