struggling with names so bad..😣😣

1

Комментарии

cayleighnatasha
Cayleigh·Мама сына-младенца

I like Eleanor(this is my favourite), Primrose, Evie, Darcey, Olivia and Emilia for girls names xx

Нравится Ответить
darciepenny
Darcie·Мама сына-младенца

I had Florence or martha for a girl, but I also like Savannah, cove, payton and adaline x

Нравится Ответить
darciepenny
Darcie·Мама сына-младенца

I like traditional names, my lb is called vincent and my sisters lb Id called percy x

Нравится Ответить
sheffield94446

girl xxxx

Нравится Ответить
tg123456789
Terri·Мама сына (11 лет), беременна (18 нед.)

i have jude for a boy and Hetty or Bow for a girl :)

Нравится Ответить
tg123456789
Terri·Мама сына (11 лет), беременна (18 нед.)

are you having girl or boy?

Нравится Ответить