Оля
ole4ka_444
Оля·Мама дочки-младенца
post image

Девочки...милые, что это??

Сегодня крестины а у моей малышки вот такое((((

Комментарии

maryanach
Maryana·Мама дочки-младенца

Намастіть судо кремом

Нравится Ответить
marunka
marunka·Мама двоих (младенец)

та я думаю що це алергія

Нравится Ответить
marunka
marunka·Мама двоих (младенец)

ну хрещення невідміните та до лікаря зверніться щоб знати що це.

Нравится Ответить