olenkasloboda
olenkasloboda
olenkasloboda·Мама сына-младенца

Дівчатка таке питаннячко ви дітей на вулицю одягаєте в шапочку чи ні нам 2 місяці??

Комментарии

dariap
Pokydyuk Daria·Мама сына-младенца

одягаю банданку, або легеньку шапочку. сонце якщо насвітить в голівку, то теж не дуже добре. хоча коли він в калясці лежить, то сам зніма шапку, то я й не натягую назад. нам 3 м.

Нравится Ответить
sovva
sovva·Мама дочки-младенца

нам 5,5 недель

Нравится Ответить
sovva
sovva·Мама дочки-младенца

нет

Нравится Ответить
polia
Полина·Мама дочки-младенца

был ветер то одевали ...чтоб ушки не надуло...сегодня видимо без нее...обещают очень жаркий день)

Нравится Ответить
kvitochka
Инна·Мама двоих (младенец)

якщо тепло,то не одягаю

Нравится Ответить
vladlena845
Владлена Петрова·Мама дочки-младенца

Косыночку, что бы ушки закрыть от ветра

Нравится Ответить
chaikovskaya
Елена·Мама сына-младенца

Если тепло и без ветра, то не надеваем шапочку. А вечером прохладнее, поэтому надеваем.

Нравится Ответить
karinochka
karinochka·Мама сына-младенца

Нет , кепку , панаму , косынку или бандану

Нравится Ответить
irynka.160891
🌺Ірα 🍒🌷🌹🌞🎨·Мама дочки-младенца

нам три тижні - ми одягаєм))

Нравится Ответить
marissa91
Марина·Мама двоих (младенец)

Без нам 4

Нравится Ответить