Vasilisa
ivnvassa
Vasilisa·Мама дочки (1 год)

Опыт в МФЦ: как подать заявление на единое пособие

Айуу бугун мфц 2чааьы быьа олордум😬 госуслуги заявление на единое пособие зависло ол иьин сатаан ыыпаппын оннук турбут сыла чугаьаата с октября 2025года турар. Мфцга учугэй багайы кыыс араастаан хайыы сатаата ахан онтон кимтэн эрэ эрийэн ыйыппытыгар сфрдара баран нужно чтобы они удалили обращение диэбитэ онно бардагым уьу🙄 Аны зарядым 6%😂 хата ииттэрдим во время очереди киирбиппэр баьаалыста сатаан манныгы хайаабаппыт диэбэтилэр да😬 блээт олох ынырыктык нерва оонньоото саатар жоска аччыктаатым уонна кыыьырдым тугуй ол сырыы аайы кыьыннары оголорбун соьон 2ч быьа уочараттыы2 заявление ыытабын да онорун или позовите главного маны быьааран баран биирдэ барабын! иннэ диэбиппин кытары сатыыр буолаалла аны🤦🏻‍♀️ ыыттым ждем решения 10рабочих дней диэбитэ. Тугуй киьини кыыьырдыбакка сразу ыытар кыагын суох этэ чтоли диэбит кдк айа😂

2

Комментариев ещё никто не написал.