Девочки, объясните, пожалуйста, декретному мозгу 😂
Короче бэ5эьээ налоги фл диэн приложениенан получить налоговый вычет диэни толорбутум сеп, ол имущественный налог бо дии? Оттон за уплаченные проценты ипотечного договора диэн дуу туох эрэ диэн баар эбит дии, ону хантан хайдах ылабын, толоробун? 😅🤭🙏🏻