Мы
megejekskaya
Мы·Мама троих детей

Казан-кебаб сегодня: боюсь огня, но хочу!

post image

Таьырдьа соруун дьи диэбиттии ииииименно бугун казанныах санаам кэллэ 😅 уоттан олуьун куттанабын, былырыын биирдэ казаннаабытым уонна бу быйыл бастакым. Былырыынны окорочкам сиикэрик этэ 🤣 билигин 🤞 буьар ини.

1

Комментариев ещё никто не написал.