Мэттэй
sandaara_cake
Мэттэй·Мама двоих (3 года, 4 года)

Ребёнок не попал в гос. садик: печаль и расходы

post image

Ынырык печаль дьиии🥺😢😭

Огом эмиэ хапсыбата бу сылга гос.садикка😩😩😩😩😩

Айкааа эмиэ платно, эмиэ ыйы быьа ыалдьыы😢😢😢

Уонна эбиитин ол ыалдьыбыт куннэрин син биир толуубут🫠🫠🫠🫠

За***л диииииииииииии😤😤😤😤

Кэлэр сылга саатар хапсар инибит🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Комментариев ещё никто не написал.