dvkylesv
dvkylesv
dvkylesv·Мама дочки-младенца

Смешанное вскармливание в 10 месяцев: как кормить грудью и смесью?

🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️св кеьерееру гынабын🥹🙏🏻 биир эрэ туеспунэн эмтэрэбин🥺но малышку жалко аяя смесь кеьеруехпун😭😭😍😍ити взгляд 😍😍😍🥺🥺🥺😘😘😘😘а так тоторун тотор огом 10тахса кг билигн пещщкееле ттт🫶🏻🥹🥹😘бээм отек беге буолллум батттаа ууттээх чэй ис да ис олох ынырк элбэхтэ уут киллэрэ сатаан эмп да иьэбин уут элбэтэр🥴утуйарыгар эрэ эмтэрээии гынабын а кунус смесь уонна если что кунус туеьум туоллагына эмиэ смесьтыы сыдьан биэриэхпин соп бо да?ор баайы туолар игн а так🥴

Комментариев ещё никто не написал.