Саргылана
pauckok
Саргылана·Мама троих детей

Лето наступило: не хочу уезжать!

Сайын буолла дьоммутугар кеьуехпутун наада а я не хочу уезжать😆 айа туох барыта мин урдубунэн буолан хаалар курдук буолар😂 оголорум барыахха да барыахха дииллэр каникул сагаланыагыттан😅

Комментариев ещё никто не написал.