Ньее, о5ом бугун хоьоон у8рэппит садикка. Мин о5обун, мин о5обун, мэниктииргэ у8рэбин, 8сс8 тох эрэ мамам к8нуллуур игин диэннээх😂🥰 С днем защиты детей, дьоллоох о5о сааьы эрэ ба5арабын всем детям🥰