ara
ntv00
ara·Мама сына (3 года)

🙋🏻‍♀️ багар ким эмэ Клары Цеткин Лучиктан на Дзержинского Лучикка коьуон багарара буолаарай? Биллин🙏🏻 мин дзертан на клары цет коьоору, младшая группа

Комментариев ещё никто не написал.