Вибачте, будь ласка, хочу запитати у Вас)) у нас такий самий поїльник. Але я не зрозумію, чи так треба, чи щось не так)) З нього коли п‘єш, то виходить лише раз засьорбнути воду, потім як вакуум всередині робиться. Для другого ковтку треба відпустити трубочку, щоб зайшло повітря і знову зробити ковток. Це так треба, чи з нашим поїльником щось не так?) У подружки теж такий самий, то каже, що легко п’ється ковток за ковтком. Я спробувала опустити трубочку, щоб виліз клапан. Стало нормально питись, але ж протікає🙈
@margo_str да, так и должно быть, чтобы ребенок много сразу не выпил и не подавился. Я купила такую же и теперь одна дома с водой, вторая на прогулку. Это самый классный поильник))