Руслана
rbilan397
Руслана ·Мама сына (12 лет), беременна (40 нед.)

Доброго вечора! Дівчатка поділіться враженнями та фото чи відео хто народжував в цьому році в 1 пологовому в Києві і був після пологів в Сімейній палаті....буду вдячна!!!

1

Комментариев ещё никто не написал.