Анна
anyta_93
Анна·Мама дочки-младенца

Доброї ночі мами!

Підскажіть будь - ласка, яка температура нормальна для нашого віку? (Нам 7 місяців)

Комментарии

vikandre34
Viktoria ·Мама дочки (2 года)

до 37,5 норма

Нравится Ответить